گزارشات و مطالب واحد: معاونت اجرایی و نظارت


اتمام فاز نخست عملیات پایدارسازی ساختمان مدرسه الزهرا زیرآب در کمتر از 5 روز


با حضور مستمر و پیگیری های همه جانبه مهندس قربانعلی شیرزاد، مدیرکل نوسازی مدارس مازندران، فاز نخست عملیات پایدار سازی ساختمان مدرسه الزهرا زیرآب سوادکوه، که در حادثه سیل فروردین ماه سالجاری آسیب جدی دیده بود، در کمتر از 5 روز به اتمام رسید.

از نخستین ساعات وقوع حادثه و همزمان با تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهرستان سوادکوه، با حضور مدیرکل نوسازی مدارس مازندران، بازدید فنی و کارشناسی از پروژه آسیب دیده توسط کارشناسان فنی این اداره کل انجام و راهکاری موجود جهت پایدارسازی مورد بررسی قرار گرفت. در این امر کمک های ارزشمند دکتر صفائی و دکتر برارنیا که بدون چشمداشت، دانش فنی و تجربه گرانسنگ خود را در اختیار گذاشتند، بسیار موثر و راهگشا بود.

عملیات اجرائی پایدار سازی ( تزریق بتن در زیر فونداسیون ) با تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی و پرسنل فنی شرکت ساختمانی بحرالعمل شمال، به مدیریت مهندس صادق عباس نژاد انجام گرفت.

در طی روزهای بحرانی پس از حادثه و همزمان با عملیات اجرائی، علاوه بر حضور مستمر مدیرکل نوسازی مدارس مازندران، معاون اجرائی و نظارت ( مهندس آرام نژاد ) و همکاران ایشان ( مهندس بنار، سرناظر منطقه و مهندس زمانفر، ناظر منطقه ) نیز حضور موثری داشتند.


انتصاب اعضاء دوره جدید کمیته پیمان اداره کل نوسازی مدارس مازندران ..... (ویژه همکاران نوسازی مدارس مازندران- برای مشاهده نیاز به لاگین می‌باشد.)پیگیری حل مشکلات استخر ناحیه یک ساری


معاون اجرائی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس مازندران، تاکید کرد: حل مشکلات مربوط به انشعابات استخر ناحیه یک ساری، در اولویت کاری این اداره کل قرار دارد.


در جلسه ای که در تاریخ 6 بهمن ماه 1397، به منظور بررسی و حل مشکلات موجود در پروژه استخر شنای در حال احداث مرحوم هاشمی نسب، واقع در ناحیه یک آموزش و پرورش ساری و با حضور مهندس آرام نژاد، معاون اجرائی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس مازندران، ساداتی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران، دیانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ساری و کارشناسان مربوطه برگزار گردید، خواسته های نوسازی مدارس به عنوان مجری طرح و آموزش و پرورش به عنوان بهره بردار طرح گردید و مقرر شد آموزش و پرورش به صورت جدی مسائل مربوط به انشعابات استخر مزبور را پیگیری نماید.


این جلسه که از ساعت 7:30 صبح، در دفتر مدیریت سالن ورزشی هاشمی نسب ساری آغاز گردیده بود، در ساعت 10:00 و با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.


فایل‌های ضمیمه شده: